Az MTK göteborgi veresége

Göteborgban rekordközönség előtt mérkőzött az MTK a Kamraterna ellen és 2:1 arányban vereséget szenvedett. Az MTK Braun nélkül szerepelt és az Amateure játékos Konrád II. sem játszott. A kék-fehérek végig jobbak voltak a Kamraternánál.

Az első félidőben mindennek ellenére csak egy gólt tudtak elérni, amelyet a Kamraterna még a félidőben egalizált. A második félidőben erős játék indult meg a győztes gólért, míg azonban az MTK akcióit nem kísérelte szerencse, addig a Kamraternának erősen offside állásból sikerült megszereznie a győztes gólt.

A meccs egyéb részletei még ismeretlenek. A körmérkőzésekre kiírt serleget az MTK veresége következtében a Kamraterna nyerte meg, amely az Orgryle-t is legyőzte.