Budai „33”-as – Attila 3:2 (1:1)

Lágymányos. – Biró: Viczenik.
Meglepően erőteljes játékot produkáltak a miskolciak, akik az első félidőben határozott fölényben voltak. Povolny, Muhoray és Rieff időnként valósággal bombáztak a budaiak kapuját, amelyet Gallovich bravúrosan védett.

A lövések egy része kapufát is ért. A vezető gólt a 10. percben Muhoray lőtte és azt a 41. percben Nagy dr. egalizálta: 1:1. Az utolsóelőtti percben Muhoray biztosnak látszó lövését. Gallovich a legnagyobb önfeláldozással hiusította meg.

A második félidő heves Attila-támadásokkal kezdődik s már az első percben Povolny tíz méterről éles lövést ereszt a hálóra. A labda a kapufát súrolva jut a célba: 1:2. Ezután Kovácsy (Nemzeti) lő kapufát. A 13. percben Nagy dr. fejesgóllal kiegyenlít: 2:2.

A további játék folyamán Siklóssy durva faultja miatt a küzdelem egy percig szünetelt. Rieff a 23. percben két méterről a kapu fölé lő. Kis idő múlva Ticska a könnyelműen védő Németh kapujába lövi a győztes gólt: 2:2.