A belga hölgyhokizók nagy fölénnyel győztek

A bajnoki gyephokki mérkőzéseken az AHC és a MAC csapata győzött, míg a nemzetközi hölgymérkőzésen a magyar csapat alul maradt a belgákkal szemben.

AHC-Kék-sárgák 1:1 (1:0)

Az első félidő elején mindkét csapat megszerezhetné a vezetést, de a csatárok sokszor hibáznak a kapuk előtt. A félidő végefelé kornerből Liffka lövi a vezető gólt (1:0).

A második félidőben a játék képe nem változik. Az AHC többet támad, a kék sárga védelem azonban a helyén van. az egyenlítő gólt Heinrich T. üti büntető bully-ból.

Az AHC legjobbjai: Irksütz, Konoród, Cerva, a kék-sárgáknál a védelem, továbbá Plohl és Heinrich T. érdemel dicséretet.

MAC-NHS 1:0 (1:0)

A meccs érdekessége az volt, hogy most játszott először a MAC-ban a holland csodacenter, aki azonban nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Jók voltak: Rattlay, Belloni, Bartai és Farkas, illetve Macak és Dombóvári.

HAC-MAC 0:1 (0:1)

A hölgyek mérkőzésén a hölgy hokkizókat jó hír előzte meg. Be is bizonyították nagy tudásukat, ezt Leitner egyenlíti egyéni kitörésből. Ettől kezdve azonban a belgák tetszés szerint lövik a gólokat. Jók volta: Gálné, Leitner, Farkas és Godó a magyar csapatban, a vendégeknél az egész csapat.