Szilágyi nyert az UTE mezei futóversenyén

Az UTE megyeri réteken rendezett mezei futóversenyén ismét két budai futónagyság, Kelen és Szilágyi küzdött egymással a győzelemért. Ez alkalommal Szilágyi bizonyult valamivel jobbnak, jó fél méterrel előzte meg klubtársát a célban.

A táv első részében felváltva vezettek, a második részében azonban Kelen „gyúrta” az iramot. Szilágyi ideje 20:05.4 pm, Kelené 20:05.6 mp. A 3-ik is BBTE-ista lett: Sajtos. Ideje: 20:35.4 mp. Eper, Híres, Iglói a további sorrend.

A csapatversenyt is a BBTE nyerte az UTE és a MAC előtt. Az ifjúságiak csapatversenyében a Beszkárt diadalmaskodott, 2. BLE, 3. MOVE Pestszenterzsébet.

Egyénileg: 1. Tóth WMTK, 2. Nádas (MAC), 3. Almási (BLE). A serdülők versenyét Münskirchner (BLE) nyerte.