Ferencváros – Kolozsvári AC 5:1 (3:1)

Üllői-út. – 5000 néző. – Játékvezető: Návai.
A játék nem mozgott magas nívón, csupán a második félidő közepe táján izzott fel kicsit a hangulat. Az első félidőben még néhány pompás ellentámadást is vezetett a vendégcsapat, a másodikban azonban a Fradi felülkerekedett és akár több góllal is győzhetett volna. A ferencvárosi csatársor mozgatója Sárosi dr. volt.

Az első félidő negyedik percében Nagy II. 22 méteres lövése jutott a hálóba (1:0). A 6. percben a balszélre húzódott Finta lapos beadását Sárosi György értékesítette (2:0).

A 11. percben egy kolozsvári támadás alkalmával Tátrai rövid rúgása a jobbszélső elé került. Kovács II. középre gurította a labdát. Radnai kapásból belőtte (2:1). A 18. percben Sárosi szabadrúgása az egyik hátvédről pattant a hálóba (3:1).

A második félidőt szinte szüntelen Fradi-támadások töltik ki. A 9. percben Sárosi dr. eredményes (4:1), a befejezés előtt két perccel pedig Lukács pompás beadását Finta fejeli a kapus kezére, onnan a hálóba csúszik a labda (5:1).