1926 | November

A magyar hokkisták kettős győzelme a bécsi Allround ellen

A vasárnapi és hétfői hokki-mérkőzések

A bécsi Allround hokki-csapata a kettős ünnepnapot Budapesten töltötte. Vasárnap a bécsiek az MHC csapatával mérkőztek és 3:2 (2:1) arányban vereséget szenvedtek. A gólokat Szendey (3), illetve Lichteneckert és Revi ütötték.

Hétfőn a MHC és BBC kombinált csapata volt a bécsi csapat ellenfele. A kombinált csapat Szendey (4) és Márfy góljával 5:3 (4:1) arányban biztosan győzte le bécsi ellenfelét. Az Allround góljait. Revi, Massarek és Lichteneckert ütötték.

A nemzetközi mérkőzések előtt mindkét napon serleg mérkőzések voltak, amelyek a következő eredménnyel végződtek:
Vasárnap: KISOSz – MHC II. 3:3 (3:0)
Hétfő: KISOSz – DHC II. 5:1 (3:0)

A MAC hokki-csapata legyőzte a bécsi Amateur-t

A MAC hokki-csapata hétfőn Bécsben az Amateur kiváló együttesével mérkőzött- Az atléták csapata nagy elánnal játszva 2:1 arányban értékes győzelmet aratott.