1927 | Március

Munkásfutóink újabb fényes sikere

A tavaszi cross-country szezon vasárnap délelőtt kezdődött meg a Ferencvárosi Torna Club junior versenyével, amely a Népliget környékén körülbelül 5 kilométeres távon folyt le.

A nagyszámú versenyzők táborában kellemes föltűnést keltettek a piros dresszes munkásfutók, az MTE tagjai, akik már az első kilométer után olyan előnyre tettek szert, hogy győzelmük egy pillanatig sem volt kétséges.

Nemcsak az egyéni győzelmet ragadták magukhoz Rózsa révén, de a csapatversenyben is fölényesen győztek, sőt B) csapatuk még a negyedik helyet is okkupálta.

Részletes eredmény
:
Egyéni győztes: Rózsa Armand MTE 21 p. 34.6 mp. 2. Aczél FTC 21 p. 38.2 mp. 3. Kertész FTC 21 p. 52.2 mp.

Csapatversenyben: 1. MTE 27 ponttal. 2. FTC 44 ponttal. 3. 87 ponttal, 4. MTE B) csapata.

Az FTC mezei versenye - Az élen Rózsa Armand a győztes Rózsa Armand MTE nyerte az FTC mezei versenyét