Dtum
Login with Facebookk
1919 | Május

Árverés a volt német császári istállóban

A volt német császár lovait és az istállók minden felszerelését elárverezték. Fényképfelvételünk azt az érdekes jelenetet mutatja, amikor nyergek elárverezésekor egy katona az asztal tetejére állva kiáltja ki s kezében tartott nyereg árát. A befolyt összeget humánus célokra fordították.

Megosztás:

A cikkhez még nem tartozik egyetlen hozzászólás sem!
Legyen Ön az első! Hozzászólás írásához kattintson ide!

Kapcsolódó cikkek
Cikk-ajánló
Mozgalom az alapos és hazafias szellemű tanoncoktatásért Mozgalom az alapos és hazafias szellemű tanoncoktatásért
A jegybank kamatlába A jegybank kamatlába
Kedves Olvasók! Kedves Olvasók!
Erdei Sándor 60 éves mult
Nincs bajnoka a hölgyúszó bajnokságnak Nincs bajnoka a hölgyúszó bajnokságnak
A félelem érzete A félelem érzete
A Gy. O. Sz. jubiláris közgyülése A Gy. O. Sz. jubiláris közgyülése
Bemutatók Bemutatók
Légi omnibusz Légi omnibusz
Adatbázis informácikó
Feltöltöttség:
46%
Összes publikáció:
26.214
Politika:
3.984
Gazdaság:
4.399
Kultúra:
3.776
Tudomány-t.:
3.429
Sport:
4.144
Bulvár:
4.659
Kincskereső:
436
Páholy:
53
Blog:
221
Összes kép
37.144
Cikkekhez kapcsolódó képek:
36.780
Privát huszadik század képek:
364
Regisztrált felhasználók:
3.984
Fórum témák:
109
Fórum hozzászólások:
650
Cikk hozzászólások:
98